Pokoje

Do dyspozycji Gości oddajemy dwanaście komfortowych pokoi - dziesięć pokoi dwuosobowych oraz dwa pokoje trzyosobowe. Cztery pokoje, w tym jeden trzyosobowy, znajdują się na parterze budynku. Osiem pozostałych pokoi znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Wyposażenie

Pokoje wyposażone są w pojedyncze łóżka z możliwością stałego połączenia, każde łóżko posiada materac Kaltschaum wykonany z tzw. „zimnej pianki”, mający silne właściwości antybakteryjne, antyalergiczne, oddychające. Do każdego łóżka dopasowane są ochraniacze moltonowe, bawełniane, wodoodporne, wykonane z tkaniny oddychającej, która stanowi bardzo dobrą barierę ochronną dla roztoczy, bakterii i grzybów. Kołdry i poduszki posiadają właściwości antyalergiczne, przeciwdziałają osadzaniu się kurzu, zapewniają doskonałą izolację cieplną i pozwalają oddychać ciału ludzkiemu podczas snu. Poszwy oraz prześcieradła są najwyższej jakości mieszaniną bawełny oraz poliestru, splot satynowo- atłasowy. Zarówno kołdry, poduszki jak i poszwy z prześcieradłami posiadają certyfikaty OEKO-TEX STANDARD 100. Każdy z pokoi ma własną łazienkę, która posiada ogrzewanie podłogowe i grzejniki drabinkowe. Pokoje wyposażone są w stolik nocny z lampką, wieszak na kurtki, szafę na ubrania w stylu słupkowym, z wieszakami i półkami oraz okrągły stolik z krzesłami. W całym budynku zainstalowany jest system rekuperacji, dzięki czemu do pomieszczeń przez cały czas dostarczane jest świeże powietrze.


Dodatkowo w pokojach Pensjonatu znajdziecie Państwo elektroniczny regulator temperatury oraz system elektronicznych zamków, dzięki czemu Goście używając specjalnej karty wejdą do swoich pokoi i uruchomią w nich pełną elektryczność. Jest to wygodne rozwiązanie, gwarantujące odpowiednie bezpieczeństwo. Każdy z pokoi posiada także domofon, dzięki któremu można porozumieć się z każdym pokojem oraz bezpośrednio z recepcją i umówić na zabiegi SPA. Po umówionym zabiegu obsługa Pensjonatu dostarczy Państwu szlafrok, aby móc sprawniej przygotować się na masaż. W każdym z pokoi znajduje się telewizja z 24 kanałami, radio oraz bezprzewodowy Internet.

Klasę Pensjonatu podkreśla wyjątkowa dbałość o szczegóły, takie jak wysoka jakość tekstyliów łazienkowych z haftowanym logo Kaszubskiego Sekretu Zdrowia i Urody jak i zastawa z delikatnymi i nowoczesnymi motywami Kaszubskimi.