Zabiegi mechaniczne

1. Endermomasaż

Zabieg endermomasażu daje pacjentowi przyjemne uczucie komfortu i odprężenia, poprawia samopoczucie i kondycję fizyczną. Wybrane części ciała poddawane są masażowi mechanicznemu przy zastosowaniu dwóch elektronicznie sterowanych rolek, które umieszczone są w hermetycznej komorze i działają w połączeniu z podciśnieniem. Rolki masują skórę ruchem obrotowym wokół własnych osi, a także poprzez przesuwanie się względem siebie. Zabieg wspaniale relaksuje ciało, przyspiesza krążenie i wymianę płynów w organizmie. Po zabiegu pojawia się uczucie lekkich nóg i większej energii życiowej. Dodatkowo pobudzamy perystaltykę jelit, co dodatnio wpływa na metabolizm i ułatwia odchudzanie. W trakcie terapii niezbędne jest wypijanie odpowiedniej ilości płynów - ok. 2 litrów dziennie. Dzięki temu organizm efektywnie wydala wolne rodniki i toksyny, które do tej pory gromadzone były w tkankach. Ciało odzyskuje świeżość, jędrność, właściwy koloryt.

Czas zabiegu:

30-60min

2. Lipo Laser Diodowy

Dzięki zabiegom można wymodelować sylwetkę, zredukować tłuszcz z różnych partii ciała jak również zredukować cellulit. Leczeniu można poddawać wszystkie problematyczne okolice: brzuch, biodra, uda, kolana, ramiona, fałdy na klatce piersiowej, plecy, ginekomastię (piersi u mężczyzn), szyję, podbródek czy twarz. Lipolaser działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Lipolaser nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość oraz objętość. Powstałe metabolity transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane na energię. Efekty w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym widać już po pierwszym zabiegu.

Czas zabiegu:

60min

3. Kriolipoliza - CRYO CONTOUR

Najnowsze odkrycie medycyny estetycznej, unikalna technologia umożliwiająca nieinwazyjne modelowanie sylwetki poprzez ekspozycję tkanki tłuszczowej na zimno. Zabieg polega na zamrażaniu niechcianych komórek tłuszczowych. To metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu. Wynikiem zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy. Pierwszych widocznych rezultatów można się spodziewać 2-3 tyg. od zabiegu, ponieważ tempo pozbywania się z organizmu komórek tłuszczowych jest indywidualne dla każdego organizmu i nie można go „z góry” dokładnie przewidzieć, dlatego efekty uwidaczniają się w różnym czasie od pierwszego zabiegu.

Czas zabiegu:

60-120min