Zabiegi na dłonie

1. Manicure biologiczny

Polega na przeprowadzeniu całkowicie bezinwazyjnego zabiegu przy użyciu papierowych pilniczków oraz sterylnych dłutek. Do jego wykonania stosowane są specjalne peelingi, które silnie złuszczają zrogowaciały naskórek. Polecany szczególnie dla mężczyzn.

Czas zabiegu:

60min

2. Manicure french

Klasycznie przeprowadzony manicure z delikatnym, eleganckim malowaniem dla kobiet preferujących dyskretną elegancję. W zależności od wyboru stosuje się malowanie klasyczne, hybrydowe lub hybrydowe z wcześniejszym utwardzeniem płytki paznokciowej przy pomocy żelu UV.

Czas zabiegu:

60min

3. Manicure mix

Zabieg podstawowej pielęgnacji dłoni z kolorowym malowaniem paznokci przy użyciu lakierów klasycznych, hybrydowych lub hybrydowych z wcześniejszym utwardzeniem płytki paznokciowej przy pomocy żelu UV.

Czas zabiegu:

60min

4. Jedwabista skóra, odmładzający dotyk piękna

Manicure biologiczny z wykorzystaniem płynnej parafiny. Parafina posiada właściwości silnie nawilżające, zmiękczające, uspokajające oraz wspomagające proces wchłaniania substancji aktywnych. Po wykonaniu tego zabiegu skóra dłoni poprawi swój koloryt, stanie się jędrna, elastyczna, a naskórek będzie posiadał warstwę ochronną przed czynnikami biologicznymi i chemicznymi. Zabieg wykończyć można wybraną metodą malowania płytki paznokciowej.

Czas zabiegu:

60-80min

5. Manicure Japoński

Zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Manicure japoński jest idealną metodą dla osób z problemem rozdwajających się, łamliwych paznokci. Pasta wcierana w paznokcie zawiera substancje, które odżywiają i wzmacniają paznokcie, a także nadają im wyjątkowy blask różowej perły – krzemionkę z Morza Japońskiego, pyłek pszczeli, keratynę, witaminy A i E.

Czas zabiegu:

60min