Zabiegi na ciało

1. Zabieg HOT CHOCOLATE relaksująco – stymulujący

Zabieg czekoladowy „Gorąca czekolada” jest ekskluzywnym zabiegiem na ciało działającym na wszystkie zmysły klienta i oferującym niepowtarzalne doznania. Wskazaniami do zabiegu będzie nadmiar tkanki tłuszczowej, oznaki przedwczesnego starzenia, złe samopoczucie związane ze stresem oraz jako zabieg głęboko relaksujący. Efektem zabiegu będzie stymulacja mikrokrążenia, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa jędrności i elastyczności skóry, spowolnienie procesu starzenia oraz głęboki relaks i poprawa stanu psychicznego. Przeciwwskazaniem będzie uczulenie na czekoladę. Zabieg wykonywać można do dwóch razy w tygodniu.

Czas zabiegu:

60-120min

2. Zabieg ALGA MINERAL MASK, detoksykująco - ujędrniający z błotem algowym

Zabieg „Alga mineral mask” jest zabiegiem stosowanym podczas i po kuracjach wyszczuplających. Przywraca skórze naturalny, świeży koloryt, poprawia jej jędrność i nawilżenie. Zabieg poprawia przemianę materii oraz mikrokrążenie, a cellulit zostanie znacznie zmniejszony. Podczas terapii SPA ukojone zostaną wszystkie zmysły, a napięcie stresowe znacznie spadnie. Zabieg szczególnie polecany kobietom po porodach. Przeciwwskazaniami do zabiegu będzie podwyższona temperatura ciała, uczulenie na produkty pochodzenia morskiego, choroby nerek oraz nowotworowe. Zabieg można wykonywać do 2 razy w tygodniu.

Czas zabiegu:

60-120min

3. Zabieg CYTRUS MIX, aromaterapeutyczny, redukujący cellulit

Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu jest cały proces kuracji odchudzającej, szorstkość, suchość, nierówny koloryt, utrata jędrności, a także cellulit i obrzęki kończyn dolnych. Efekt, który otrzymamy po zabiegu, to odświeżenie oraz optymalne nawilżenie skóry, poprawa mikrokrążenia i detoksykacja skóry. Silne działanie przeciwobrzękowe i antycellulitowe. Skóra ujędrni się, wygładzi i rozjaśni. Zabieg można wykonać do 2 razy w tygodniu.

Czas zabiegu:

60-120min